svobodnamysl.cz
70_vase_texty.jpg

Vaše zkušenosti s e-programem Úspěšný člověk


Jirka M: Ahoj, díky vašemu internetovému počinu měním vztah k počítači po pracovní době. Moc se mi to líbí. Jak obsah – například ROZHODOVACÍ proces jsem si začal přímo vychutnávat a učím se ho i při práci s emocemi. U formy oceňuji, že si to mohu volně dávkovat, zastavovat a opakovat. A stále vidím nové věci.

Radka H: Lekce 4 mi dala hodně zabrat, ale když vidím cvičení k lekci 5, nebude to o nic jednodušší. Díky za to :o).

Franta K: Petře, protože jsem byl na většině tvých kurzů, tak jsem nečekal nic moc nového. Ale takhle poskládané to dává nový smysl. Navíc jsem si uvědomil, že i když vlastně hodně věcí vím, tak je v návyku rozhodně nemám. A chtěl bych…

Zdeněk Š: Dvakrát jsem si poslechl první lekci, a i když jsem si myslel, že poprvé jsem slyšel všechno, tak …neslyšel. Ale u tebe už to tak bývá. Promiň, vlastně u mě :o).

Petr K: Chci vám poděkovat za skvělá videa a lekce. Moc se mi líbí váš přístup i jednoduchá forma, kterou vaše zkušenosti předáváte. Navíc jsem zjistil, že ke spoustě věcí jsem dospěl samostatně a jaksi přirozenou cestou. Je fajn si díky Vám v těchto věcech udělat trochu pořádek.

Hana F: Ahoj. Nejsem zrovna bystrý student. Ale pomocí vodítek jsem začala lépe komunikovat se svou dcerou. Ne že bych si to nějak osvojila. Dala jsem jí prostě zkouknout 1. lekci a pak jsem ji nabídla vodítko. Zabralo to.

Romana Z: Děkuji Vám za vaše videa. První lekci jsem viděla už asi před měsícem, doteď ve mně „pracovala“ a teprve dnes, když jsem jela dvě hodiny vlakem a celou cestu jsem přemýšlela o sobě, o tom, co řeším, a o vašich lekcích, rozhodla jsem se Vám napsat. Už samo přemýšlení je fajn. A lekce pomáhají přemýšlet o důležitých věcech z více stran. 


< ZpětTOP