svobodnamysl.cz
120_vase-zkusenosti.png

Úspěšný Manažer očima Pavla


Při sledování Úspěšného Manažera si připadám jako na pestrém gastronomickém festivalu. Videa neservírují těžko stravitelné maso se šesti ani žádnou dietní stravu, ale naopak kombinuje nabídku různých kuchyní a jejich chutí. Některé můžou být třeba již známé a oblíbené, jiné třeba zapomenuté, ale většina chuťových podnětů je nových a láká k vyzkoušení a mnohdy i k přídavku.

Úsporná prezentační forma umožňuje soustředit se zejména na obsah a čerpat z něj inspiraci pro nejenom pracovní, ale i osobní život. Sledování „Úspěšného manažera“ vybízí k zastavení a přemýšlení o zdánlivě banálních změnách, jejichž realizace však dokáže otočit pracovní i privátní život naruby. Pokud si začneme dělat z lidí poradce, projevujeme o ně zájem, necháme je rozpřemýšlet a neútočíme kritikou na jejich osobu, tak se můžeme radovat z efektů, které změny v přístupu a myšlení přináší.

Je příjemné vnímat, jak si v rámci rozhovoru vedeného na základě doporučení z „Úspěšného manažera“ podřízený najde řešení sám, vezme si ho za své, s radostí a velkou dávkou vnitřní motivace na něm jde makat a ještě mi jako svému manažerovi poděkuje. Je třeba si neustále uvědomovat, že největší potenciál se skrývá právě v našich lidech a že má smysl největší dávku vlastní energie investovat právě do nich.

Pavel Klička, Service & Spare Parts Director, Mountfield a.s.


< ZpětTOP