svobodnamysl.cz

Úspěšný Manažer očima Honzy


Kdybych mohl použít pro hodnocení programu „Úspěšný manažer“ pouze jedno slovo, vyjádřil bych jej slovem PŘEKVAPENÍ. A je potřeba dodat, že velmi příjemné překvapení. Asi každý, kdo si čte nebo uvažuje o tomto nebo podobném programu si nějakými kurzy, školeními, programy prošel a vychází z minulých zkušeností.


Úspěšný Manažer očima Pavla


Při sledování Úspěšného Manažera si připadám jako na pestrém gastronomickém festivalu. Videa neservírují těžko stravitelné maso se šesti ani žádnou dietní stravu, ale naopak kombinuje nabídku různých kuchyní a jejich chutí. Některé můžou být třeba již známé a oblíbené, jiné třeba zapomenuté, ale většina chuťových podnětů je nových a láká k vyzkoušení a mnohdy i k přídavku.


Co dává i bere Úspěšný manažer


Lék na „horkou hlavu“, aneb jak být klidný šéf? Z této lekce se mi nejvíce vryla pod kůži videa zabývající se proaktivitou a emocemi. Při řízení svého teamu vidím jako klíčové vždy vystupovat před svými lidmi v klidu a s emocemi pod kontrolou. To by asi ostatně chtěl každý…


Co si o nás myslí: Tomáš Brokeš


Tomáš Brokeš je HR manažer AGC Automotive Czech a.s. Programy a e-programy Svobodné mysli používá dlouhodobě při řízení svých lidí ve velké nadnárodní společnosti. Podívejte se, jaké jsou jeho zkušenosti.


Co si o nás myslí: Radka Havlová


Radka Havlová - ekonomka. Prošla lekcemi Úspěšného člověka a v jejím životě se něco změnilo - poslechněte si jí.


Vaše zkušenosti s e-programem Úspěšný člověk


Jirka M: Ahoj, díky vašemu internetovému počinu měním vztah k počítači po pracovní době. Moc se mi to líbí. Jak obsah – například ROZHODOVACÍ proces jsem si začal přímo vychutnávat a učím se ho i při práci s emocemi. U formy oceňuji, že si to mohu volně dávkovat, zastavovat a opakovat. A stále vidím nové věci.
TOP