svobodnamysl.cz

Ochutnávka z Úspěšného manažera


E-program Úspěšný manažer obsahuje přes padesát výukových videí, která jsou navíc prokládaná cvičeními, testy, úvahami. Tak zde alespoň malá ochutnávka toho, co účastníky při sledování e-programu čeká. 


Kolobrndy v Chuchli byly fajn. Zase za rok


Pojďme se společně projet na kolobrndě Chuchli. Koloběh proti rakovině je benefičním závodem na podporu neziskové organizace Gaudia proti rakovině, která pomáhá lidem s onkologickým a jiným závažným onemocněním. 


Co řeší Úspěšný manažer


Od stovek firem a tisíců účastníků našich kurzů, výcviků a koučování jsme posbírali jejich pracovní starosti. Ač jsou firmy různorodé, starosti jsou podobné.


Problémy v práci? Máme řešení!


Lidé si někdy, či spíše často stěžují na svou firmu, okolí, blbou náladu. A to tenhle ještě vypadá, že kdyby se mu více chtělo, tak by docela ochotně pracoval.


video: 28. leden Den Svobodné mysli


28.1.2016 byl lehce slavnostním dnem hned ze tří důvodů. E-program Úspěšný člověk slavil své první výročí - za rok jeho videolekce spustilo přes 2.800 uživatelů, kteří zhlédli dohromady 13.000 videolekcí. Tento den "se narodil" e-program Úspěšný manažer a Petr Pacovský oslavil své kulaté jubileum.


Tak tohle jsme my!


Jsme tým koučů, poradců vrcholového managementu, terapeutů, autorů, lektorů... ale zejména (převážně :o) normální lidi, s respektem a chutí pomáhat ostatním. 


video: Co bylo na začátku


Toto video zve lidi do e-programu Úspěsný člověk. Ve 13ti lekcích, které jsou zdarma k dispozici se zájemci dozvídají o všech tématech, která jsou v tomto videu uvedena. Za prví rok bylo více než 2500 lidmi shlédnuto přes 13 000 jednotlivých lekcí. 


video: O čem to tady je


Portál Svobodné mysli nabízí, ukazuje a zájemce vede k osobnímu rozvojí. Ten se může projevit jak v pracovním, tak v soukromém životě. Takže pohled na tyto věci (snad) trochu poeticky.
TOP