svobodnamysl.cz
98_kolobeh.jpg

Proběhlo, zase za rok nashle


Pojďme se společně chuchlit v Chuchli. Koloběh proti rakovině je benefičním závodem na podporu neziskové organizace Gaudia proti rakovině, která pomáhá lidem s onkologickým a jiným závažným onemocněním.
Zúčastněte se Koloběhu proti rakovině a podpořte tuto činnost. Veškerý výtěžek z akce půjde na poskytování služeb Gaudia, na terapii pro nemocné a jejich rodiny. 

Koloběh proti rakovině je nejenom koloběžkový závod, ale i den pro celou rodinu. Účastníky čekají doprovodné aktivity a atrakce pro děti. Každý si bude moci vyzkoušet svou zručnost a výdrž při koloběžkových soutěžích, děti se mohou těšit na poníky.

Podrobnosti naleznete v programu akce zde 

KDE?

Koloběh proti rakovině se uskuteční 18. června 2016 na závodišti ve Velké Chuchli. Areál bude otevřen pro všechny účastníky již od 9:00 hodin. Závod startuje v 10:00 hodin. Ukončení závodních akcí v 18:00 hodin. Přihásit se můžete zde. 

PROČ?

Tak jako Svobodná mysl učí zdravé lidi pečovat o svou mysl, tak Gaudia proti rakovině přichází ve chvíli, kdy lidem do života vstoupí nemoc, a učí je psychické rovnováze a klidu. Její klienti jsou důkazem, že i člověk nemocný může být úspěšný, a dál se rozvíjet. Přesto všechno letos na svou činnost dostala výrazně méně peněz a aby mohla pokračovat ve své práci, je potřeba získat další prostředky, aby byl provoz psychologické podpory nemocným lidem zachován. Svobodná mysl podporuje všechny aktivity, které lidem pomáhají být jakýmkoliv způsobem více svobodní. Takovou aktivitou psychoterapeutická pomoc bezesporu je.


< ZpětTOP