svobodnamysl.cz

7 tipů pro přežití ve 21. století


Svět je menší a náš život ovlivňují události, o kterých jsme dříve neměli ani tušení, a které jsou od nás daleko. Přijímáme tuny informací, které nepotřebujeme. Jak tohle všechno zvládnout? Nabízím vám pár tipů, jak si udržet svobodnou mysl a přežít v současné komplikované a nepřehledné době.


28. leden Den svobodné mysli


Informace pro novináře k ročnímu výročí portálu Svobodná mysl a ustanovení Dne svobodné mysli.


Co je Svobodná mysl?


Portál je pro každého, kdo chce rozvojem svého myšlení, změnou svých návyků a postojů, novými náhledy na svůj soukromý a pracovní život řešit své starosti nebo se rozvíjet k pohodě, úspěchu, dobrým osobním a pracovním vztahům. Nabízíme vám rozhovor s Petrem Pacovským, jedním z tvůrců projektu.


Plánujete ve dnech nebo v týdnech?


Mnoho lidí pracuje s tzv. "To Do" listem, čili se seznamem úkolů na tento den. To je jako bychom se dívali na život v triedru: vše naléhavé je zvětšené, čili zneklidňující a nevidíme vazby na další dny a opravdu důležité věci našeho života. Zkuste myslet a najednou vidět Týden. Stáhněte si zdarma doporučení a vzor. 


Citáty na cestu


Mysl funguje tak, že malý vjem (obraz, vůně, slova, dotyk…) může vyvolat velkou energii, která se prostě někdy hodí – abychom se ujistili, zůstali v dobrém směru, dostali se do nadhledu. Nabízím „moudra“, která u mě takovou moc mají, a třeba se budou hodit i vám.
TOP