svobodnamysl.cz
122_vase-zkusenosti.png

Úspěšný Manažer očima Honzy


Kdybych mohl použít pro hodnocení programu „Úspěšný manažer“ pouze jedno slovo, vyjádřil bych jej slovem PŘEKVAPENÍ. A je potřeba dodat, že velmi příjemné překvapení. Asi každý, kdo si čte nebo uvažuje o tomto nebo podobném programu si nějakými kurzy, školeními, programy prošel a vychází z minulých zkušeností.

S různými očekáváními jsem i já vstupoval do „Úspěšného manažera“ a musím přiznat hlavně sám sobě, že jsem opravdu překvapen. Překvapen pojetím, šíří záběru, přístupem školitele a hlavně náplní. Je jasně vidět, že školitel ví, o čem mluví a program je koncipován výrazně se zaměřením na využití v praxi. A to je koneckonců to, co člověk ocení nejvíc. Na co máte sedět na kurzu nebo doma u počítače a nemít ponětí „co s tím asi budu dělat“. Nestalo se mi, že by mně u Úspěšného manažera tahle myšlenka napadla. A je to skutečně první program, kde mám chuť aplikovat získané zkušenosti rovnou při mé práci.

Je to trochu výzva používat znalosti a dovednosti z Úspěšného manažera při běžné práci a je velmi zajímavé sledovat výsledky. Změny jsou poznat překvapivě rychle a to v práci, ale i v soukromí. Nejdřív nevěřícně kroutí hlavou podřízení, pak rodina. Co se to s Vámi děje? Měníte se. S odstupem času zjišťujete, že dosahujete snáze a lehčeji požadovaných výsledků. Vidíte na sobě i svých podřízených, se kterými pracujete, že mají hlad po nových informacích a mají chuť zkoušet nové věci z programu, kterým procházíte Vy.

Když porozumíte a chcete, už nejste překvapení. Jste potěšeni, že jste našli program, který skloubil teorii s praxí v nevídané míře a kvalitě. Program je to dobrý, pokud chcete a jdete do toho naplno, je ještě lepší. Děkuji všem, kteří se mi v rámci programu věnují.

Honza Leitner, vedoucí oddělení péče o zákazníky, Mountfield a.s.


< ZpětTOP